Your browser does not support JavaScript!

Pracownik Produkcji

Imię kontaktowe: Marta Region: Polska

Miejscowość: Pyskowice

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY
(kod ref. PPR-17)

Lokalizacja: Pyskowice

Obowiązki:
• praca na określonym odcinku linii produkcyjnej;
• właściwe i terminowe realizowanie planów produkcyjnych;
• przestrzeganie standardów produkcyjnych i jakościowych.

Wymagania:
• wykształcenie min. zawodowe;
• mile widziane zdolności manualne;
• nastawienie na jakość i efektywność;
• motywacja i chęć do pracy.

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji;
• stabilne zatrudnienie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV z podaniem kodu referencyjnego na adres email:
GN@linkconsulting.com.pl

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Francuska 102/U2, 40-507 Katowice
www.linkconsulting.com.pl
tel. + 48 32 348 51 48
Wpis do rejestru agencja zatrudnienia: 12642

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)

Kontakt Marta: Pracownik Produkcji

Telefon: 508585489

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem

Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Produkcja, Magazyny

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.

iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.