Pracownik produkcyjny/okolice Venlo (Holandia)

Imię kontaktowe: Katarzyna Region: Lubelskie

Miejscowość: Lublin

Agencja Pracy Czasowej Jupiter ma już dwadzieścia lat doświadczenia w rekrutacji i selekcji pracowników (nr cert. 10790). Nasi wykwalifikowani, pełni motywacji, pracownicy tymczasowi pochodzą głównie z Polski i mogą być zatrudnieni w różnych sektorach: w branży spożywczej, transportowej, w dystrybucji i w sektorze AGF
poszukuje nowych pracowników na stanowisko
Pracownik produkcyjny

Zakres obowiązków:
- sortowanie, pakowanie na taśmie produkcyjnej owoców i warzyw takich jak: pomidory, papryka, truskawki, borówka amerykańska itd.
- ważenie owoców/warzyw do pojemniczków
- inne prace zlecone przez Pracodawcę
Jest to praca również dla par.

Wymagania:
-mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego, jednakże nie jest to warunek konieczny
- mile widziane doświadczenie na produkcji lub zbiorach
- motywacja, chęci do pracy, a także dyspozycyjność do pracy

Oferujemy:
- Holenderska umowa o prace
- pracę w renomowanej i stabilnej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
- co tygodniowe wypłaty przelewane bezpośrednio na konto
- zakwaterowanie (do 20 roku zycia bezpłatne)
- pomoc polskiego personelu po przyjeździe do Holandii
- pomoc przy wyrobieniu numeru Sofii
- ubezpieczenie zdrowotne
- bezpłatny transport samochodem z miejsca zamieszkania do pracy
- dodatki urlopowe i wakacyjne

Rekrutacja:
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na [email protected] w temacie wpisując Praca produkcyjna przy owocach i warzywach

Badz po wieksza ilosc informacji prosze o kontakt pod numerem
+48 518 224 069

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)

Kontakt Katarzyna: Pracownik produkcyjny/okolice Venlo (Holandia)

Telefon: 518224069

Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Produkcja, Magazyny

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe