Animator Czasu Wolnego - Hiszpania

Imię kontaktowe: Pro-Staff Region: Lubuskie

Miejscowość: Kostrzyn nad Odrą

Poszukujemy osób na stanowisko
Animator Czasu Wolnego – Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Baleary

OPIS STANOWISKA:
Chcesz mieć zawód, który pozwoli Ci podróżować, poznawać wspaniałych ludzi i rozwijać znajomość języków obcych? Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku Animator Czasu Wolnego w 4 i 5 gwiazdkowych hotelach w Hiszpanii.

Kogo szukamy? Zawsze uśmiechniętych, pełnych energii młodych i sympatycznych osób z pomysłem na siebie, przebojowych i zmotywowanych do spełniania swoich marzeń i planów zawodowych.

Oferowane stanowiska: Szef Animatorów, Animator Do Pracy Z Dziećmi, Animator Sportowy, Animator Instruktor Fitness, Instruktor Zumby, Choreograf, Animator Tancerz, Animator All-Rounder. Nie posiadasz doświadczenia w animacji? Nie szkodzi - najważniejszy dla nas jest uśmiech i dobra energia. W zależności od Twoich predyspozycji będziesz organizować gry i zabawy dla dzieci lub zajęcia sportowe i rekreacyjne dla dorosłych lub występy i przedstawienia taneczne.

WYMAGANIA:
• Obecność na castingu (spotkanie z zagranicznym pracodawcą) 12.05.2018 we Wrocławiu
• Dyspozycyjność na minimum 3 miesiące
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem)
• Poczucie humoru
• Entuzjazm i kreatywność
• Zdolności organizacyjne

Doświadczenie oraz ukończenie kursu animatora NIE JEST KONIECZNE!!!

OFERUJEMY:
• Wynagrodzenie min. 3300 PLN netto miesięcznie (na rękę)
• Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie
• Umowę o pracę z absolutnie wszystkimi świadczeniami socjalnymi
• Ubezpieczenie
• Możliwość odbycia stażu lub praktyk studenckich

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem „Animator 12.05” na adres: [email protected]

Kontakt Pro-Staff: Animator Czasu Wolnego - Hiszpania

Telefon: 668183362

Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Restauracje, Hotelarstwo

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe