Your browser does not support JavaScript!

pomoc kuchenna z j. niemieckim

Imię kontaktowe: contact Region: Niemcy

Miejscowość: bad Schandau
Cena: 1800zł



Agencja zatrudnienia GP People o numerze KRAZ nr 4972 dla swojego szwajcarskiego Klienta (szwajcarski zajazd) poszukuje aktualnie Kandydata na stanowisko:
pomoc kuchenna

Niemcy / Saksonia / 01814 Bad Schandau

wymagania niezbędne:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego, weryfikowana przez Konsultanta
- doświadczenie na ww. stanowisku
- pozytywna energia i nastawienie

opis stanowiska:
- praca na stanowisku pomocy kuchennej (praca na kuchni, sprzątanie, bufet, serwis, pomoc)
- dodatkowe zadania na życzenie Klienta
- porządkowanie

oferujemy:

- wysokie wynagrodzenie
- przytulne zakwaterowanie
- 40-48 h pracy tygodniowo
- świadczenia socjalne i urlop gwarantowane ustawowo
- wolne dni od pracy w poniedziałek i wtorek

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji w języku polskim lub niemieckim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji i zdjęciem na adres e-mail: [email protected] Zapewniamy Państwu pełną dyskrecję.
UWAGA!!! Zastrzegamy sobie prawo odrzucenia aplikacji, które nie będą zawierały prawidłowego numeru referencyjnego w temacie e-maila.









Podziel się | Zgłoś | Edytuj / Usuń ogłoszenie

Kontakt contact: pomoc kuchenna z j. niemieckim

Telefon: 566331124

*

*

*

Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin, a także Politykę Prywatności, zawierającą postanowienia informujące o fakcie i zakresie przetwarzania danych osobowych przez iOglaszaj.pl.



Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Restauracje, Hotelarstwo





Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.






iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
W serwisie iOglaszaj.pl najszybciej sprzedasz, kupisz, znajdziesz pracę dodając bezpłatne ogłoszenia internetowe. W dowolnej kategorii np. ogłoszenia sprzedam nieruchomości, ogłoszenia motoryzacyjne i wiele innych kategorii tematycznych, za darmo i bezrejestracji. Dzięki podziałowi na państwa, regiony i miasta szybciej sprzedasz swoje przedmioty, ponieważ docierasz bezpośrednio do zainteresowanych z danego regionu. Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Sprawdz i przekonaj się sam o ich skuteczności. Całkowicie darmowy serwis ogłoszeniowy, w którym każda osoba ma możliwość zamieszczania swoich ogłoszeń internetowych, a dzieki temu szybko sprzedaż, kupisz. Nie ulega wątpliwości, że w dzisiejszych czasach ekonomia i rynek ugruntowuje się na technologii i najlepszym sposobem kupna większości rzeczy są internetowe ogłoszenia, które umieścić ma możliwość praktycznie każdy. Serwis darmowych ogłoszeń, bezrejestracji i logowania jakim jest ioglaszaj.pl jest rzeczywiście w dużej mierze lepszy od zwykłych ogłoszeń – prócz tego dociera do dużo liczniejszej grupy społeczeństwa. Dodaj darmowe anonse, ogłoszenie 1 kliknięciem! Kupuj sprzedawaj i zamieniaj. Zapraszamy do korzystania z darmowego serwisu ogłoszeń.