Your browser does not support JavaScript!

Pielęgniarka w Niemczech - Regensburg i Berlin

Imię kontaktowe: Beta-active Region: Niemcy

Miejscowość: Berlin, Regensburg

Pielęgniarka w Niemczech - praca w niemieckich szpitalach: Regensburg i Berlin

WYMAGANIA:

- Samodzielność i odpowiedzialność związana z wykonywaniem zawodu
- Mile widziane doświadczenie w zawodzie
- język niemiecki na poziomie min A2 –B1
- Mile widziana niemiecka Urkunda

Okolice Regensburga - informacje ogólne:

- Zarobek przed uznaniem dyplomu: 2200 – 2500 euro brutto + dodatki, po uznaniu dyplomu 2750 – 2900 euro brutto (w zależności od doświadczenia zawodowego) + dodatki (różne oddziały)
Na oddziałach: operacyjnym i intensywnej terapii zarobek w granicach: 2900 – 3050 euro brutto + dodatki
- Pracodawca dysponuje mieszkankiem pracowniczym lub pomaga w znalezieniu odpowiedniego lokum
- Wprowadzenie w zakres obowiązków
- pomoc polskiej koleżanki, która już tam od dłuższego czasu pracuje
- umowa bezpośrednio z kliniką – bez płacenia jakichkolwiek prowizji

Berlin - informacje ogólne:

- Czas pracy 38,5 godzin/tydzien
- Wynagrodzenie: na stanowisku pomocy pielegniarskiej: 27.000 Euro brutto/rok, na stanowisku pielegniarki: 34.500 Euro brutto/rok
- 13.pensje
- 27 dni urlopu/rok
- Zakwaterowanie/mieszkanie
- pomoc polskich koleżanek, które już tam od dłuższego czasu pracują

Beta Aktive Elisabeth Sobiech nie jest leasingeim pracowniczym i nie pobiera żadnych opłat od kandydatów!!!

Nasz Kontakt:

+48 574 699 866
+49 151 664 32 772
[email protected]

Podziel się | Zgłoś | Edytuj / Usuń ogłoszenie

Kontakt Beta-active: Pielęgniarka w Niemczech - Regensburg i Berlin

Telefon: 574 699 866

Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin, a także Politykę Prywatności, zawierającą postanowienia informujące o fakcie i zakresie przetwarzania danych osobowych przez iOglaszaj.pl.

Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Służba zdrowia / Opieka

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.

iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
W serwisie iOglaszaj.pl najszybciej sprzedasz, kupisz, znajdziesz pracę dodając bezpłatne ogłoszenia internetowe. W dowolnej kategorii np. ogłoszenia sprzedam nieruchomości, ogłoszenia motoryzacyjne i wiele innych kategorii tematycznych, za darmo i bezrejestracji. Dzięki podziałowi na państwa, regiony i miasta szybciej sprzedasz swoje przedmioty, ponieważ docierasz bezpośrednio do zainteresowanych z danego regionu. Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Sprawdz i przekonaj się sam o ich skuteczności. Całkowicie darmowy serwis ogłoszeniowy, w którym każda osoba ma możliwość zamieszczania swoich ogłoszeń internetowych, a dzieki temu szybko sprzedaż, kupisz. Nie ulega wątpliwości, że w dzisiejszych czasach ekonomia i rynek ugruntowuje się na technologii i najlepszym sposobem kupna większości rzeczy są internetowe ogłoszenia, które umieścić ma możliwość praktycznie każdy. Serwis darmowych ogłoszeń, bezrejestracji i logowania jakim jest ioglaszaj.pl jest rzeczywiście w dużej mierze lepszy od zwykłych ogłoszeń – prócz tego dociera do dużo liczniejszej grupy społeczeństwa. Dodaj darmowe anonse, ogłoszenie 1 kliknięciem! Kupuj sprzedawaj i zamieniaj. Zapraszamy do korzystania z darmowego serwisu ogłoszeń.