Your browser does not support JavaScript!

KONCERT JAYADEVA JOHNA RICHARDSONA

Imię kontaktowe: Dorota Region: Polska

Miejscowość: Wrocław
29 LISTOPADA 2014r. O GODZINIE 17:00
UL. PIŁSUDSKIEGO 74, WROCŁAW
BUDYNEK NOT - SALA KINOWA

JAYADEV JOHN RICHARDSON urodził się w Essex we wschodniej Anglii i mieszka tam do dziś.
Od dzieciństwa marzył o grze na perkusji.
Jego marzenie spełniło się i został jednym z czołowych perkusistów świata.
Jayadev John Richardson zyskał sławę jako autor wielu przebojów i muzyk znanego zespołu THE RUBETTES, który przed laty z ogromnym powodzeniem wylansował wielki przebój "Sugar Baby Love".
W 1980 John Richardson został alternatywnym terapeutą. Poświęcił całe swoje życie aby pomagać innym poprzez swoją muzykę, hipnoterapię, refleksologię, regresing oraz ziołolecznictwo.
W 1983 roku Richardson opuścił zespół, wszedł na ścieżkę duchowej mądrości.
Jayadev utworzył własny styl muzyczny i rodzaj muzyki opartej na mantrach. Posiada w swoim dorobku muzycznym wiele wspaniałych utworów.
Od 30 lat Jayadev John Richardson podróżuje po całym świecie prowadząc również wykłady i seminaria. Pomaga ludziom poprzez swoją niezwykłą muzykę, medytację, jogę, regresing orza poprzez uzdrawiającą moc Reiki.
Jayadev gościł w wielu krajach, między innymi w USA, Łotwie, Rosji, Francji, Niemczech, Australii, na Ukrainie, na Węgrzech, Irlandii a także w Indiach i RPA. W Polsce Jayadev gościł trzykrotnie w 2010, 2012 i 2013 roku.
Ponadto Jayadev John Richardson prowadził seminaria na Uniwersytecie Oxfordzkim w Londynie, gdzie przedstawił swoje osiągnięcia w dziedzinie uzdrawiania. Ma na swoim koncie wiele sukcesów a tysiącom ludzi pomógł w odzyskaniu zdrowia.
PRZYJDŹ NA KONCERT I OBUDŹ W SOBIE RADOŚĆ !Kontakt Dorota: KONCERT JAYADEVA JOHNA RICHARDSONA

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Koncerty / Imprezy / Wystawy

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.