Your browser does not support JavaScript!

KOMUNIKAT DLA KAWALERÓW 30 DO 45 LAT!!!

Imię kontaktowe: klaudia Region: Podkarpackie

Miejscowość: okolice rzeszowa
Witam klaudia lat 34 zapraszam do znajomości osoby szukające milości mające dośc samotności którzy chcom zalożyc rodzine i mogą zmienic miejsce zamieszkania. Mam male gospodarstwo jestem osobom z wadom wzroku lecz to mi życia nie utrudnia jestem wartościowom osobomz uczuciami Jeli liczy sie dla ciebie wnętrze nie wygląd milośc szacunek zaufanie szczerośc uczciwośc odpowiedzialnośc wspieranie sie zrozumienie to zapraszam do poznawania sie pisania warto miec kogoś nie isc przez życie samotnie będzie milo jesli kogoś ten anons zainteresuje i sie odezwie. Zapraszam do pisania poznawania sie warto klaudia z podkarpacia tel 721747465.Kontakt klaudia: KOMUNIKAT DLA KAWALERÓW 30 DO 45 LAT!!!

Telefon: 721747465

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Wyznania / Podziękowania

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.