KUPIĘ - STAROCIE - ANTYKI - DZIEŁA SZTUKI - również POAUKCYJNE !
Imię kontaktowe: Kupię antyki Region: Dolnośląskie
Miejscowość:
WROCŁAW
Cena: 10000zł
KUPIĘ OD RĘKI ANTYKI - ZAPEWNIAM SZYBKI KONTAKT, BEZPŁATNY DOJAZD i GOTÓWKĘ od RĘKI !
- stare Malarstwo : Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Ikony - różne techniki, rozmiary i stan zachowania.
- przedwojenne i poniemieckie Meble: Stoliki, Niciaki, rzeźbione Fotele, Krzesła, Zydle, Szafki, Półki, Komody, Konsolki, Sekretarzyki, Lustra, Witrynki, Bogate ramy do obrazów i luster, Kwietniki, Wieszaki oraz inne ciekawe Meble.
- stare ozdobne Kafle z pieców, kominków, stare Witraże, Poroża.
- Wyroby ze Srebra oraz Biżuteria : srebrne sztućce, patery, tace, dzbanki, świeczniki, broszki, pierścionki ...itp.
- Ciekawe Obrazy, Rzeźby, Meble - z nurtu Sztuki Współczesnej... oraz inne różności.
- Ilustrowane Książki, Starodruki, Biblie, Modlitewniki, Książki dot. II W.Ś. itp., Zegary, Odznaczenia itp.
CAŁE DOLNOŚLĄSKIE, WROCŁAW i okolice - 603 567 304
Kontakt Kupię antyki: KUPIĘ - STAROCIE - ANTYKI - DZIEŁA SZTUKI - również POAUKCYJNE !
Telefon: 603 567 304
Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Antyki / Kolekcje / Sztuka
Przydatne informacje
- Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
- Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
- Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.
iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
W serwisie iOglaszaj.pl najszybciej sprzedasz, kupisz, znajdziesz pracę dodając bezpłatne ogłoszenia internetowe. W dowolnej kategorii np. ogłoszenia sprzedam nieruchomości, ogłoszenia motoryzacyjne i wiele innych kategorii tematycznych, za darmo i bezrejestracji. Dzięki podziałowi na państwa, regiony i miasta szybciej sprzedasz swoje przedmioty, ponieważ docierasz bezpośrednio do zainteresowanych z danego regionu. Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Sprawdz i przekonaj się sam o ich skuteczności. Całkowicie darmowy serwis ogłoszeniowy, w którym każda osoba ma możliwość zamieszczania swoich ogłoszeń internetowych, a dzieki temu szybko sprzedaż, kupisz. Nie ulega wątpliwości, że w dzisiejszych czasach ekonomia i rynek ugruntowuje się na technologii i najlepszym sposobem kupna większości rzeczy są internetowe ogłoszenia, które umieścić ma możliwość praktycznie każdy. Serwis darmowych ogłoszeń, bezrejestracji i logowania jakim jest ioglaszaj.pl jest rzeczywiście w dużej mierze lepszy od zwykłych ogłoszeń – prócz tego dociera do dużo liczniejszej grupy społeczeństwa. Dodaj darmowe anonse, ogłoszenie 1 kliknięciem! Kupuj sprzedawaj i zamieniaj. Zapraszamy do korzystania z darmowego serwisu ogłoszeń.