Your browser does not support JavaScript!

Bajki na kliszach na rzutnik Ania, rzutniki do bajek

Imię kontaktowe: ada Region: Polska

Miejscowość: Warszawa
Sprzedam bajeczki na kliszach na rzutnik Ania, Jacek itp. oraz rzutniki do bajek na kliszach. DUZY WYBÓR BAJEK - ponad 150 róznych tytulów!!! Zainteresowanym osobom wysylam katalog wraz ze ZDJECIAMI I OPISEM KLISZ dzieki temu mozna zobaczyc jak wyglada sprzedawana bajka, jak jest ilustrowana. Ceny w zaleznosci od stanu kliszy i popularnosci tytulu - okolo 12-14 zl za bajke. To my rodzice tworzymy chwile, które taki maly czlowiek zapamieta na cale zycie!Kontakt ada: Bajki na kliszach na rzutnik Ania, rzutniki do bajek

Telefon: 512121413

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Dla dzieci / Zabawki / Gry

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.