Your browser does not support JavaScript!

Cyrk Kaskada w Slupsku

Imię kontaktowe: Artur Region: Polska

Miejscowość: Slupsk
"CYRK KASKADA" Slupsk Ul. Rybacka PARK KULTURY i Wypoczynku dnia 25.09.2011,Niedziela program o godzinie 14:00 i 17:00 !!!Tylko w tym cyrku zdjecie z zywym Lwem!!! Zyczymy Panstwu niezapomnianych wrazen! ZAPRASZAMY! Liczba wspólczesnych cyrków jest dzis wieksza niz kiedykolwiek do tej pory. Ogromna przeszkoda wstrzymujaca rozwój cyrków jest brak wykonawców pracowników obslugi. trudno dzis tak o jednych jak i o drugich. cyrk to dziedzina, która wymaga specjalizacji godziny pracy sa dlugie i uciazliwe. trzeba takze wykonywac szereg innych zajec obok bycia artysta-takich jak prowadzenie pojazdów stawianie i rozbieranie namiotu...Obowiazków tych jest duzo wiecej, Slusznie pisze poeta ze; "...zasady tej niezmiennej nikt nie skreslil, nie wymazal; - Namiot moze byc plócienny - ludzie musza byc z zelaza!!! tel. do Kasy-----669-448-140----- www.cyrk-kaskada.com.plKontakt Artur: Cyrk Kaskada w Slupsku

Telefon: 668449140

*

*

*Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Dla dzieci / Zabawki / Gry

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.