Your browser does not support JavaScript!

Nowy zestaw-wózek Silvercross Sleepover-jak Emmaljunga

Imię kontaktowe: M. Region: Polska

Miejscowość: Warszawa
Nowy wózek. Ponizej dane ze strony producenta(W.Brytania).Jak Emmaljunga,tylko duzo taniej. Biorac pod uwage,iz jest mnóstwo dodatków(fotelik,spiworek i torba),cena wiecej niz atrakcyjna.Rachunek,gwarancja.Zdjecia nie oddaja rzeczywistego koloru-granat z szarymi motywami. Mozliwosci wózka Classic:- klasyczna miekka konstrukcja z mozliwoscia bujania - bardzo prosty sposób skladania z automatyczna blokada - latwo zdejmowalne, lekkie kola piankowe lite, o duzej srednicy - hamulec nozny - duzy kosz na zakupy - kilka pozycji regulacji wysokosci raczki - spacerówka z mozliwoscia przeksztalcenia w gondole o duzych rozmiarach - miekki materacyk - wielowarstwowa tapicerka - budka i przykrycie na nózki w komplecie - szeroka spacerówka z pieciopunktowymi pasami bezpieczenstwa - wypinany palaczek - cztery pozycje regulacji oparcia - spacerówka rozkladana na plasko - montowana tylem lub przodem do kierunku jazdy - fotelik Ventura montowany bezposrednio na stelazu bez dodatkowych laczników - cztery gwiazdki bezpieczenstwa w testach ADAC - wielowarstwowa tapicerka z budka i przykryciem na nogi - trzypunktowe, regulowane pasy bezpieczenstwa - wkladki dla noworodkaKontakt M.: Nowy zestaw-wózek Silvercross Sleepover-jak Emmaljunga

Telefon: 515370768

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Dla dzieci / Zabawki / Gry

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.