Your browser does not support JavaScript!

Spektakl Charytatywny na rzecz Kubusia

Imię kontaktowe: Arsharter Sila Ludzkiego Talentu Region: Polska

Miejscowość: Kraków
Teatr Hothaus i Muzeum Lotnictwa Polskiego zapraszaja na spektakl „Maly Ksiaze” w niepowtarzalnej, muzealnej przestrzeni. Spektakl odbedzie sie w nastepujacych terminach:19 listopada 2011 r. o godz. 18:00 spektakl charytatywny na rzecz Kubusia Chlopiec urodzil sie z ciezka wrodzona wada serca. Wymaga intensywnej i kosztownej rehabilitacji. Wiecej na temat Jakuba pod adresem: http://mojkubusiek.bloog.pl/?ticaid=6d511. Wstep na spektakl jest bezplatny. Przed i po spektaklu Fundacja Pomocy Osobom Niepelnosprawnym „Sloneczko” bedzie prowadzila zbiórke pieniezna na rzecz Jakuba. 20 listopada 2011 r. o godz. 18:00 Miejsce: Sala Konferencyjna Muzeum Lotnictwa Polskiego al. Jana Pawla 39. Rezerwacje przyjmujemy pod adresem arsharter@arsharter.pl oraz pod numerem telefonu: 606603560 i 795442679.Kontakt Arsharter Sila Ludzkiego Talentu: Spektakl Charytatywny na rzecz Kubusia

Telefon: E-mail: [od

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Dla dzieci / Zabawki / Gry

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.