Your browser does not support JavaScript!

Ekspres cisnieniowy do kawy Ariete Elisir 1331

Imię kontaktowe: joanna Region: Polska

Miejscowość: Jarocin
Ekspres cisnieniowy do kawy Ariete Elisir 1331 Najwazniejsze cechy produktu 15 bar, moc 850W, Cappuccino Parametry techniczne Cisnienie 15 bar Moc 850 W Dysza pary, wody tak Pojemnik na wode 1.1 l Wyswietlacz nie Program. czasu nie Gwarancja 24 m-ce Najwieksze zalety Ekspres cisnieniowy marki Ariete to doskonale urzadzenie, dzieki któremu poranna kawa moze nabrac zupelnie nowego znaczenia. Moc 850 Watt sprawia, ze przyrzadzanie i smakowanie kawy to czysta przyjemnosc. Do produktu dolaczana jest dysza maxi Cappucino. Dodatkowe funkcje Cisnienie 15 bar Moc 850 W Funkcja Theromocream Dysza Maxi Cappuccino Pojemnosc 1,1 l Wymiary 268x293x340 mm www.zagrosze.orgKontakt joanna: Ekspres cisnieniowy do kawy Ariete Elisir 1331

Telefon: E-mail: [od

*

*

*Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Elektronika / AGD / RTV

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.