Your browser does not support JavaScript!

Robot kuchenny Severin KM 3881

Imię kontaktowe: joanna Region: Polska

Miejscowość: Chelm
Robot kuchenny Severin KM 3881 Parametry techniczne Moc 400 W Funkcje krojenie, mieszanie, rozdrabnianie, ucieranie, ugniatanie Blender nie Pojem. miski 1.2 l Regulacja predk. skokowa Stopnie predkosci 2 Praca pulsacyjna nie Auto. wyl. nie Nóz ze stali nierdz. tak Maszynka do miesa nie Kruszenie lodu nie Gwarancja 24 m-ce Najwieksze zalety Robot kuchenny z duza komora robocza z zamknieciem bezpieczenstwa o pojemnosci 1,2 litra. Nóz do tarcia i ciecia ze stali nierdzewnej daje gwarancje czystosci i higieny. Robot posiada równiez tarke do tarcia zieniaków, skrobak, popychacz i antypozlizgowe nózki. Osobny wlacznik chwilowy. Dodatkowy opis Moc ok. 400W, pojemnosc 1.2 l, akcesoria www.zagrosze.orgKontakt joanna: Robot kuchenny Severin KM 3881

Telefon: E-mail: [od

*

*

*Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Elektronika / AGD / RTV

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.