Your browser does not support JavaScript!

Drukarka, ksero, skaner Canon PIXMA MP495

Imię kontaktowe: joanna Region: Polska

Miejscowość: Ciechocinek
Drukarka, ksero, skaner Canon PIXMA MP495 Canon PIXMA MP495 to praktyczne urzadzenie wielofunkcyjne - sprzet ma kolor czarny. Urzadzenie drukuje za pomoca atramentu. Sterowanie opcjami ulatwi wbudowany wyswietlacz. Maksymalna rozdzielczosc wydruku to 4800 x 1200 pikseli. Doskonalym rozwiazaniem jest opcja automatycznego wydruku na obu stronach papieru - nie trzeba recznie obracac i podawac stron urzadzeniu. Maksymalna predkosc wydruku w czerni to 8,8 str./min. Dla stron kolorowych wynosi to odpowiednio 5 str./min. Urzadzenie miesci cztery wklady z tuszami. Dzieki rozdzieleniu kolorowego wkladu urzadzenie jest bardzo ekonomiczne - wystarczy uzupelnic brakujacy kolor. Wedlug danych producenta na oryginalnym czarnym wkladzie mozna wydrukowac do 401 stron. Pojedynczy wklad kolorowy powinien wystarczyn na druk ok. 349 kartek. Drukarka jest bardzo uniwersalna. Za jej pomoca mozna drukowac fotografie, kopiowac i skanowac dokumenty. Poprzez wbudowane gniazdo USB mozna podlaczyc peryferyjne urzadzenia multimedialne. Producent: Canon Typ wielofunkcyjna, atramentowa Rodzaj kolorowa Format A4, B5, A5, Letter, Legal, koperty, 10 x 15 cm, 13 Drukowanie z USB tak Drukowanie zdjec tak Wyswietlacz tak Wifi tak Szybkosc druku w czerni 8,8 str./min Szybkosc druku w kolorze 5 str./min Maksymalna rozdzielczosc 4800 x 1200 Funkcje Drukarka , ksero, skaner www.zagrosze.orgKontakt joanna: Drukarka, ksero, skaner Canon PIXMA MP495

Telefon: E-mail: [od

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Komputery / Akcesoria

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.