Your browser does not support JavaScript!

Serwis Komputerowy, naprawa laptopów tel.502 737 432 Zabki,Warszawa i okolice 24h

Imię kontaktowe: Marcin Siejak Region: Polska

Miejscowość: Zabki
Naprawa laptopów, komputerów PC - dojazd do klienta- Zabki, Warszawa i okolice. Odzyskiwanie danych, usuwanie biezacych awarii, konfiguracja internetu, sprzetu oraz oprogramowania, rozbudowa, modernizacja komputerów. Usuwanie wirusów, konfiguracja sieci LAN, WiFi. SWIADCZYMY POMOC 7 DNI W TYGODNIU Z DOJAZDEM DO KLIENTA NA TERENIE ZABEK, WARSZAWY I OKOLIC. DORADZTWO PRZY WYBORZE SPRZETU, KONKURENCYJNE CENY. KOMP SYSTEM Tel. 502 737 432 SERWIS KOMPUTEROWY ul. Budkiewicza 24 05-091 ZABKI e-mail: biuro@komp-system.pl http://www.komp-system.plKontakt Marcin Siejak: Serwis Komputerowy, naprawa laptopów tel.502 737 432 Zabki,Warszawa i okolice 24h

Telefon: 502737432

*

*

*Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Komputery / Akcesoria

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.