Your browser does not support JavaScript!

Balto o hipnotyzujacym spojrzeniu.

Imię kontaktowe: ewelina Region: Polska

Miejscowość: Warszawa




Balto to okolo roczny pies rasy Siberian Husky o czarno-bialym umaszczeniu i czarujacym blekitnym spojrzeniu, przepelnionym miloscia i zaufaniem. Balto pomimo swojej przeszlosci jest wesolym, milym, zrównowazonym i kochanym psiakiem, bardzo lubi sie bawic i szalec w ogrodzie. Potrafi zachowac sie w mieszkaniu, jak i na spacerze, ladnie idzie do przodu i ignoruje ludzi oraz jadace samochody. W stosunku do psów zachowuje sie róznie, choc raczej jest przyjaznie nastawiony, natomiast wspaniale dogaduje sie z suczkami. Balto ma bardzo dobry charakter, jest swietnym psiakiem, nie ma w nim agresji czy dominacji. Balto zostal przyprowadzony do lecznicy do uspienia, bo: „po wypadku, a wlascicielka nie ma pieniedzy na leczenie”, no i oczywiscie „bo wyje”… Niestety psiak w trakcie wypadku stracil ogon. Balto w przeszlosci byl równiez bity. Jednak pomimo tego, co tak mlody psiak przeszedl w zyciu, nadal ufa czlowiekowi i jest bardzo spragniony bliskiego kontaktu. Balto ma silny instynkt lowiecki i dlatego nie nadaje sie do domu w którym sa koty czy inne male zwierzeta. Kontakt w sprawie adopcji:kingakam@poczta.onet.pl Tel : 500144944 Balto przebywa w hoteliku u Jamora w Warce k. Warszawy - oglaszac prosze tam gdzie to mozliwe na cala Polske lub na mazowieckie albo malopolskie Jest wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany







Kontakt ewelina: Balto o hipnotyzujacym spojrzeniu.

Telefon: E-mail: [od

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Maszyny Budowlane





Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.






iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.