Your browser does not support JavaScript!

Jamnikowaty, mlody, energiczny psiak szuka domu!

Imię kontaktowe: Lukasz Region: Polska

Miejscowość: Kraków
Bzik ma dopiero rok, a juz stracil swój dom. Piesek jest bardzo energiczny, kocha wszystkich, uwielbia dzieci, lubi towarzystwo innych psów. Jest nauczony czystosci, umie chodzic na smyczy. Bzik zostal wykastrowany. Piesek czeka w lecznicy weterynaryjnej w Wieliczce na nowego odpowiedzialnego opiekuna. Pamietaj! Pies to nie zabawka, zanim zdecydujesz sie na adopcje dobrze przemysl swoja decyzje. Miasto: Wieliczka/Kraków mail kontaktowy: agata-gaw@wp.pl tel: 609 545 538Kontakt Lukasz: Jamnikowaty, mlody, energiczny psiak szuka domu!

Telefon: 609 545 538

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Maszyny Budowlane

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.