Your browser does not support JavaScript!

Jego usmiech jest zarazliwy!! Bialy szuka domu!

Imię kontaktowe: animal Region: Polska

Miejscowość: Warszawa
Wiecznie usmiechniety, kocha ludzi i bardzo lgnie do czlowieka, ale jednoczesnie jest zywiolowy i potrzebuje zaspokojenia jego podstawowej potrzeby - duzo ruchu. Zwykle spacerki na smyczy mu nie starcza, dobrze byloby znalezc z nim jakas aktywnosc z wlascicielem - np. bieganie przy rowerze, to bardzo wzmacnia wiez. Tak jak labrador, Bialy kocha równiez dzieci, ale tak jak labrador ma sile, by mniejsze maluchy przewrócic wiec szukamy raczej rodziny z nieco starszymi dziecmi. Jest kontaktowy, nastawiony na czlowieka, potrzebuje bardzo bliskosci z czlowiekiem, jest dosc wylewny w okazywaniu uczuc. Bialy jest mlody, zdrowy, zaszczepiony i wykastrowany. Kontakt w sprawie adopcji: tel. 501 702 550 mail. otoz.animals@interia.plKontakt animal: Jego usmiech jest zarazliwy!! Bialy szuka domu!

Telefon: 501702550

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Maszyny Budowlane

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.