Your browser does not support JavaScript!

Klusia

Imię kontaktowe: ogonek Region: Polska

Miejscowość: Zielona Góra
Duza, czarna owczarkowata suczka, okolo 6 letnia, lekko przy kosci, do ludzi ciepla, lagodna, przytulasna - Klusia. Suczka zostala znaleziona, blakajaca sie przez wiele dni po ulicach miasta z ogromna, ropiejaca rana od lancucha na karku. Najwyrazniej uciekla z niewoli szukajac lepszego zycia, znalazla poniewierke, glód i nowe cierpienia. Bylo to w kwietniu 2006 roku, kiedy trafila do schroniska, jest w nim do dzis. Pragnaca milosci i wolnosci, energiczna i mloda psina zamienila ciezki, raniacy skóre lancuch na schroniskowa klatke. Dlugo walczyla o zmiane losu, próbowala róznymi sposobami uwolnic sie z klatki, wydostac na wolnosc. Lata spedzone w schronisku zmienily suczke, wyciszyly, nauczyly zyc w zamknieciu, ale nie zabily jej radosci z kontaktu z czlowiekiem, uwielbienia spacerów i biegania po lace. Dzisiejsza Klusia, imie na pewno zwiazane z lekka nadwaga, mimo swoich lat jest pelna zyciowej energii. To bardzo pozytywnie nastawiona suczka, spragniona bliskosci czlowieka, jego uwagi, dotyku i czulosci. Potrzeba troche wysilku, zeby wyprowadzic ja na spacer, jest nadal silna i energiczna, ale potem to juz sama przyjemnosc. Klusia po opuszczeniu klatki ladnie chodzi na smyczy, puszczona luzem przybiega na zawolanie, jest kontaktowa i posluszna, zna podstawowe komendy. Klusia jest wciaz piekna, radosna i pelna nadziei na koniec tulaczki. Klusia posiada aktualne szczepienia, jest wysterylizowana, gotowa by rozpoczac nowe zycie. Dodatkowe informacje do zdobycia pod adresem:Schronisko Dla Bezdomnych Zwierzat ul. Szwajcarska 4 65-169 Zielona Góra telefon: 784 90 88 90, 68 323 07 66 e-mail: schroniskozg@gmail.com Wolontariusz równiez chetnie odpowie na wszystkie pytania: graka@wp.plKontakt ogonek: Klusia

Telefon: w ogloszeni

*

*

*Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Maszyny Budowlane

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.