Your browser does not support JavaScript!

Luizka – dasz jej szanse a podaruje ci serce

Imię kontaktowe: Grazyna Region: Polska

Miejscowość: Dzierzoniów
Luiza ma tylko 1,5 roku i caly bagaz doswiadczen i to tych zlych. Jest bardzo bojaca i bardzo chuda ale jest pieknie umaszczona jak to rude psiaki...widac ze bada czlowieka czy nie zrobi jej cos zlego ale tez i szybko sie uczy a za smaczek nawet da sie pomiziac. Jest psiakiem ktory moze byc radosnym towarzyszem zycia i jeszcze wiele dobrego zrobic dla nowych wlascicieli. Luizka jest zaszczepioan i odrobaczona oraz po starylce.... czy ma szanse ,sami powiedzcie 664 315 852 -Grazyna giselle4@autograf.plKontakt Grazyna: Luizka – dasz jej szanse a podaruje ci serce

Telefon: 664315852

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Maszyny Budowlane

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.