Your browser does not support JavaScript!

Malutka Chica czeka na dom!

Imię kontaktowe: HappyGarden Region: Polska

Miejscowość: Poznan
piegowata Chica :) Jest grzeczna. Waga ok 5-6 kg. Jest troche wieksza od kota orientalnego, ale nizsza od charicka wloskiego ;-) Chica zostala przerzucona przez ogrodzenie schroniska, siedziala skulona w kacie do momentu az pracownik ja zauwazyl. Na szyi miala ciasno zawiazany sznurek i wytarta skóre prawie do krwi. Prawdopodobnie, nim sie ktos jej pozbyl, trzymana byla na lancuchu przy budzie. Chica jest drobnej budowy, mala i bardzo cichutka. Wcale nie szczeka, ma przerazliwie smutne oczy, które troche sie rozweselaja jak podchodzi do niej czlowiek. Wspina sie wtedy na kraty kojca i niesmialo merda ogonkiem. Chica bardzo ladnie chodzi na smyczy, caly czas pilnuje czy idzie blisko niej czlowiek, boi sie porzucenia. Jest lagodna, grzeczna i niekonfliktowa. Idealnie nadaje sie do domu, moze zostawac kilka godzin sama, nie bedzie rozpaczac ani niszczyc. Grzecznie poczeka na wlasciciela. kontakt 606133847 krotoszyn@eadopcje.orgKontakt HappyGarden: Malutka Chica czeka na dom!

Telefon: E-mail: [od

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Maszyny Budowlane

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.