Your browser does not support JavaScript!

Melman

Imię kontaktowe: x Region: Polska

Miejscowość: Lublin
Melman ma okolo 3 lat, mieszka teraz w domu tymczasowym z 3 suczkami- malymi i duzymi, jest karny, w domu zachowuje sie grzecznie, swoje potrzeby zalatwia na zewnatrz. Psa cechuje silny terytorializm, broni zarówno posesji jak i swoich wlascicieli. Powinien trafic do ludzi, których cechuje cierpliwosc, gdyz krzykiem i zloscia nic sie od niego nie wyegzekwuje. Chcielibysmy aby nowy dom Melmana mial chociaz malutkie podwórko i aby Melman mial w nim towarzystwo jakiejs suczki - Mel zle znosi samotnosc, natomiast towarzystwo innego psa, który nie wykazuje zdenerwowania podczas nieobecnosci wlasciciela, pozwala mu równiez w spokoju poczekac na powrót czlowieka. Szukamy mu domu bez dzieci, gdyz Melman jest malo delikatny i moze niechcacy (biegnac czy zapraszajac do zabawy lapa) uczynic dziecku krzywde. Melman jest wykastrowany. kontakt:Stowarzyszenie Dogi-Adopcje Tel. : 604-49-29-79/609-616-736Kontakt x: Melman

Telefon: 604-49-29-7

*

*

*Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Maszyny Budowlane

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.