Your browser does not support JavaScript!

Piekny przyjacielski kaukaz szuka domu

Imię kontaktowe: Adopcja Region: Polska

Miejscowość: Katowice
Rahim to piekny i niesamowicie przyjacielski kaukaz. Pomimo swoich ogromnych gabarytów - nie mozna sie Go bac! Jest taka ogromna przytulanka! Uwielbia spacerowac, przytulac sie i przebywac z czlowiekiem. Tak strasznie sie cieszy jak widzi ,ze idziemy do Niego-wie,ze spedzimy ze soba kilka chwil! Jakby mógl to wskoczylby na kolana! Dajac Mu dom - zyskasz prawdziwego przyjaciela na zawsze! Nie pozwól Mu spedzic swiat w schroniskowym kojcu... On zasluguje na milosc. To mlody pies - bardzo skrzywdzony przez czlowieka. Warunkiem adopcji jest spotkanie przedadopcyjne i podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt:tel: 785 549 189 mail: zaadoptuj.zwierzaka@interia.plKontakt Adopcja: Piekny przyjacielski kaukaz szuka domu

Telefon: 785 549 189

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Maszyny Budowlane

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.