Your browser does not support JavaScript!

Sprzedam 4 letniego walacha malopolskiego

Imię kontaktowe: Andrzej Goik Region: Polska

Miejscowość: Zory
Walach malopolski, wiek 4 lata ( urodzony sierpien 2007) ,170cm, o zrownowazonym i ciekawym wszystkiego charakterze, posiada paszport. Mily w obejsciu , regularnie szczepiony, odrobaczany i werkowany. Wchodzi super do przyczepy do przewozu koni. Szybko sie uczy, lazowany , przyjol siodlo. Wlasnej hodowli, sprzedam w dobre rece. Cena do uzgodnienia. Kontakt pod tel.32 4357089 lub kom. 608366837 lub mail:percyiskra@hotmail.deKontakt Andrzej Goik: Sprzedam 4 letniego walacha malopolskiego

Telefon: 32 4357089

*

*

*Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Maszyny Budowlane

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.