Your browser does not support JavaScript!

Brykieciarka nowa hydrauliczna mocna trocian słoma siano papier

Imię kontaktowe: Marian Region: Polska

Miejscowość: Goleszów
Cena: 29400złSprzedam nową brykieciarkę BrikStar EK o wydajności do 30kg/godz.Brykietować można słomę, siano, trocinę paper i wiele innych, jak czegoś nie wiesz czy można to brykietować pisz, dzwoń pegaz@telvinet.pl .Cena zawiera transport na terenie Polski szkolenie w zakresie obsługi .Podana cena jest ceną netto.Posiadamy w swojej ofercie brykieciarki i całe kpl linie do produkcji brykietów o wydajnościach od 10kg do 800 kg/godz.film do oferowanej brykieciarki https://www.youtube.com/watch?v=RpHSuRxs4yk
więcej informacji : www.brykietpol.ig/pl pegaz@telvinet.pl kom 693 299 809Kontakt Marian: Brykieciarka nowa hydrauliczna mocna trocian słoma siano papier

*

*

*Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Maszyny / Narzędzia

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.