Your browser does not support JavaScript!

Filtry stanowiskowe-Zakład Techniki Odpylania

Imię kontaktowe: Kamila Kusztal Region: Polska

Miejscowość: Końskie
Filtry stanowiskowe produkcji Zakładu Techniki Odpylania są filtrami pulsacyjnymi w wykonaniu kompaktowym. W wersji standardowej filtry te posiadają zamontowany średnioprężny wentylator promieniowy, włącznik wentylatora i szafkę sterowania elektrozaworami przedmuchowymi. Dla korzystania z tak wykonanego filtra wystarczy podłączyć sprężone powietrze odwodnione i odolejone o ciśnieniu 0,6 ± 0,1 MPa oraz napięcie 3 x 380 V AC. Filtry stanowiskowe przeznaczone są do odpylania stanowisk technologicznych, na których występuje emisja pyłów suchych i nie klejących. Filtry te nie mogą być stosowane do pyłów tworzących z powietrzem mieszaniny wybuchowe, ponieważ nie posiadają zabezpieczeń przed skutkami wybuchu.Kontakt Kamila Kusztal: Filtry stanowiskowe-Zakład Techniki Odpylania

Telefon: 504025680

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Maszyny / Narzędzia

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.