Your browser does not support JavaScript!

Specjalistyczne narzędzia do serwisów samochodowych - Jason S.C.

Imię kontaktowe: Adam Region: Polska

Miejscowość: Olsztyn
Cena: 100złJeśli poszukujesz dobrych narzędzi i akcesoriów od topowych wytwórców, to oferta Jason S.C. będzie dla Ciebie metodą rozwiązania Twoich potrzeb. Odwiedź naszą stronę http://www.jason.pl/ i sprawdź wszechstronny wybór wyposażenia dla stacji diagnostycznych i warsztatów samochodowych, narzędzi, akcesoriów i osprzętu.

Nasz asortyment to między innymi: szczotki przemysłowe i techniczne, aparatura pomiarowa - do pomiarów elektrycznych, parametrów środowiska i wielkości nieelektrycznych, wyposażenie warsztatowe, urządzenia do geometrii kół, narzędzia warsztatowe oraz wiele innych.
Kontakt Adam: Specjalistyczne narzędzia do serwisów samochodowych - Jason S.C.

Telefon: 667606026

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Maszyny / Narzędzia

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.