Your browser does not support JavaScript!

Daszek zadaszenie nad drzwi

Imię kontaktowe: Łukasz Region: Polska

Witam na moim ogłoszeniu której przedmiotem jest zadaszenie nad drzwi wykonane z materiału sosnowego. Wymiary zadaszenia to 120cm rozstawu podpór na ścianie i głębokość 70cm. Cała konstrukcja może zostać zaimpregnowana tak jak na zdjęciu lub na jakikolwiek inny kolor za dodatkowa opłatą. Wykonujemy również zadaszenia jedno spadowe zdjęcie nr.3i4 wszystkie zadaszenia możemy wykonać na dowolny wymiar po wcześniejszym ustaleniu. Zapraszam również na inne nasze ogłoszenia. Więcej informacji wysyłamy na e-mail,obszar działania cała polska. Zapraszam do zakupu polecam .Kontakt Łukasz: Daszek zadaszenie nad drzwi

Telefon: 607582299

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Meble / Dom / Ogród

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.