Your browser does not support JavaScript!

Odśnieżarki Craftsman prosto z USA

Imię kontaktowe: stan Region: Podkarpackie

Miejscowość: Jarosław
Cena: 2100złOdśnieżarki marki Craftsman 22, 24 i 26 cala.
Odśnieżarki są nowe , nigdy nie używane , przywieziona z USA. Jest to bardzo ceniona w USA marka, o wieloletniej tradycji. Oto ważniejsze parametry: zespół jest napędzany czterosuwowym silnikiem CRAFTSMAN Storm Force o pojemności 179 cm3 ( ok 7. KM ) Snow Series OHV. Jest to nowej generacji cztero suwowy silnik, przystosowany do pracy w zimowych warunkach.Skrzynia biegów manualna 6 biegów do przody + 2 biegi do tyłu. – (szerokość odśnieżania np. 24 cale -około 60 cm). Wysokość lemiesza około 50cm. Opony pneumatyczne ze specjalnym zimowym bieżnikiem - wyrzut śniegu do 14 m. Istotne jest że serwis tych odśnieżarek prowadzą w Polsce punkty Agroma. Dokładnie można obejrzeć 26 ‘’ na poniższej stronie, najeżdżając kursorem na detale:
http://www.sears.com/craftsman-26inch-208cc-dual-stage-snowblower-w-ez/p-07188691000P

Ceny:
22’’ ………...2100 zł
24’’…………2400 zł
26’’…………3600 zł
Jarosław tel. 730-567-657
Kontakt stan: Odśnieżarki Craftsman prosto z USA

Telefon: 730567657

*

*

*Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Meble / Dom / Ogród

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.