Your browser does not support JavaScript!

Odszkodowanie za słupy energetyczne – NIE POBIERAMY OPŁAT WSTĘPNYCH

Imię kontaktowe: ben Region: Podkarpackie

Miejscowość: jarosław
Cena: 100złOdszkodowania także za rury gazowe i wodociągowe, urządzenia telekomunikacyjne.
Okazuje się, że ogromna ilość działek w Polsce, na których terenie stoją słupy energetyczne, przez teren których biegną linie przesyłowe naziemne i podziemne nie posiada uregulowanego stanu prawnego w tym zakresie. Odszkodowania za słupy energetyczne stojące na naszej działce można zgodnie z prawem dochodzić za 10 lat wstecz.
Specjalizujemy się w prowadzeniu spraw związanych z uzyskiwaniem odszkodowań za słupy energetyczne, ustawione przez zakłady energetyczne z pominięciem zasad i przepisów prawnych, oraz naruszających interesy majątkowe i prawne właścicieli działek. Do wstępnego rozpoznania sprawy niezbędne jest zgromadzenie następujących informacji, KTÓRE WYKOJEMY WE WŁASNYM ZAKRESIE:
• ustalenie właściciela linii przesyłowej, której słup stoi na naszym gruncie
• ustalenie, czy w księdze wieczystej nieruchomości w dziale III zostało ujawnione prawo służebności dla przesyłu prądu przez właściciela linii energetycznej
• wystosowanie pisma do zakładu energetycznego z prośbą o wskazanie innej ewentualnej podstawy prawnej do korzystania z działki w celu przesyłu prądu przez jej teren.
Jeśli ustalimy już, kto jest właścicielem słupa energetycznego i sprawdzimy, iż zakład energetyczny nie posiada stosownego uregulowania prawnego do korzystania z prawa służebności możemy rozpocząć stosowne działania prawne zmierzające do uzyskania odszkodowania za słupy energetyczne. W celu przeprowadzenia takiego postępowania w sposób profesjonalny, szybki i skuteczny prosimy o wstępny kontakt telefoniczny;
730-567-657 – przyjedziemy aby na miejscu ocenić sytuację. Działamy na terenie całej Polski.
NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT AŻ DO CZASU UZYSKANIA ODSZKODOWANIA PRZEZ WŁAŚCICIELA DZIAŁKI.
Ad Rem Sp. z o.o. Jarosław

Kontakt ben: Odszkodowanie za słupy energetyczne – NIE POBIERAMY OPŁAT WSTĘPNYCH

*

*

*Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Meble / Dom / Ogród

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.