Your browser does not support JavaScript!

Wiata garażowa, Garaż, Car-port

Imię kontaktowe: Łukasz Region: Polska

Witam na naszym ogłoszeniu! Oferujemy Państwu szkielet wiaty samochodowej 3x4m w podstawie. Szkielet wykonany jest z materiału sosnowego struganego z 4-rech stron słupy podporowe 13x13cm, wiązary i belki oczepu z kantówek 10x10cm, krokwie 5x12cm w rozstawie co ok. 50cm, istnieje możliwość zamówienia wiaty z dodatkowym szkieletem ścian między słupami pod zabudowę płytą osb lub szalówką, wykonujemy również garaże na powyższym szkielecie z całkowitą zabudową ścian, ceny wiat o innych wymiarach w podstawie do uzgodnienia.Obszar działania cała polska. Zapraszam do zakupu polecam.Kontakt Łukasz: Wiata garażowa, Garaż, Car-port

Telefon: 607582299

*

*

*Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Meble / Dom / Ogród

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.