Your browser does not support JavaScript!

Zadaszenia tarasów, taras, zadaszenie

Imię kontaktowe: Łukasz Region: Polska

Witam na moim ogłoszeniu której przedmiotem są zadaszenia tarasów. Wszystkie zadaszenia powstają z litego drewna sosnowego, modrzewiowego lub jodłowego ( na specjalne zamówienie dąb lub jesion ) zadaszenia wykonujemy na indywidualne zamówienie według projektu klienta, cena podana w ogłoszeniu dotyczy jednego metra kwadratowego zadaszenia w podstawie ( przykładowo taras ma 20mkw czyli 20x250=cena całkowita konstrukcji z pokryciem poliwęglanem komorowym 6mm z montażem i dostawą ) istnieje możliwość wykonania zadaszeń pokrytych np: dachówką, blachą, gontem drewnianym lub bitumicznym ( cena do uzgodnienia ) wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt na e-mail.Obszar działania cała polska. Zapraszam do zakupu polecam.Kontakt Łukasz: Zadaszenia tarasów, taras, zadaszenie

Telefon: 607582299

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Meble / Dom / Ogród

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.