Your browser does not support JavaScript!

Alkomat DRAGER 3820 od promil-lab NIEMIECKA PRECYZJA

Imię kontaktowe: DAMIAN Region: Polska

Miejscowość: cała Polska
Cena: 996złAlkomat Dräger 3820 od Laboratorium PROMIL-LAB to urządzenie najwyższej jakości wyprodukowane przez niemiecką firmę Dräger – światowego lidera w produkcji urządzeń do pomiaru alkoholu w wydychanym powietrzu dla policji i zakładów przemysłowych.

Zastosowana w alkomacie precyzyjna technika pomiarowa jest identyczna jak ta stosowana w urządzeniach policyjnych.

Alkomat wyprodukowany w Niemczech spełnia standardy technologiczne, a wmontowany czujnik elektrochemiczny marki Dräger to pewny i sprawdzony element konstrukcji tych urządzeń.
Poparty 60-letnim doświadczeniem marki alkomat zapewnia szybki i niezawodny pomiar, który pozwoli użytkownikowi upewnić się, czy może bezpiecznie prowadzić pojazd.

Urządzenie jest niewielkich rozmiarów, a centralny przycisk sterowania oraz komunikaty dźwiękowe ułatwiają obsługę urządzenia w każdych warunkach.

Najwyższa jakość wykonania alkomatu gwarantuje jego trwałość, a regularna kalibracja zapewni dokładność pomiarów na przestrzeni kolejnych lat.
Serwisy kalibracji firmy Dräger z profesjonalnym zapleczem pomogą użytkownikom urządzeń zadbać o sprawność i legalizację alkomatów.

W CELU ZAMÓWIENIA ANALIZATORA PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB WIZYTĘ W NASZYM SKLEPIE PROMIL-LAB.PLKontakt DAMIAN: Alkomat DRAGER 3820 od promil-lab NIEMIECKA PRECYZJA

Telefon: 717575053

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Pozostałe / Różne

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.