Your browser does not support JavaScript!

Sadzonki zywoplotu ligustr, alycza, grab, buk, dzika róza, sosna czarna, pigwowiec, rokitnik

Imię kontaktowe: larixogrody.pl Region: Polska

Miejscowość: Torun
WWW.LARIXOGRODY.PL E-SKLEP Sprzedaz sadzonek zywoplotowych ( zywoploty lisciaste) cena od 0, 35zl/szt sadzonki ligustr, alycza, grab, buk, dzika róza, róza pomarszczona, akacja robinia, klon i inne. Sadzonki drzew i krzewów iglastych od 0, 59 zl/szt. Swierk srebrny, serbski, sosna czarna, kosodrzewiny w odm. i inne Wiek roslin od 2 do 5 lat. Sprzedaz hurt - detal, ceny producenta. Zapewniamy atrakcyjne ceny producenta oraz doswiadczenie w sprzedazy wysylkowej roslin. WYSYLKA CALY KRAJ OD 20 zl ( 31kg). tel: 889 889 606 larixogrody.pl - e-sklepKontakt larixogrody.pl: Sadzonki zywoplotu ligustr, alycza, grab, buk, dzika róza, sosna czarna, pigwowiec, rokitnik

Telefon: 889 889 606

*

*

*Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Pozostałe / Różne

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.