Your browser does not support JavaScript!

Stampler

Imię kontaktowe: Stampler Region: Polska

Miejscowość: Kraków
Cena: 150złStampler.pl to firma specjalizują się w sprzedaży online pieczątek wykonywanych laserowo oraz dystrybucją artykułów poligraficznych. Dostępne są stemple firmowe, imienne, kieszonkowe, datowniki, numeratory, suche stemple oraz wiele innych. Pieczątki są przygotowywane przy wykorzystaniu automatów stemplarskich firm, które zyskały uznanie na całym świecie: COLOP, TRODAT oraz WAGRAF. Za pomocą edytora znajdującego się na stronie internetowej można z łatwością zaprojektować i zamówić pieczątkę online w ciągu zaledwie kilku chwil. Można zdecydować się na pieczątkę okrągłą, podłużną czy kwadratową. Firma gwarantuje doskonałą jakość odbić oferowanych pieczątek oraz szybkie dostarczenie przesyłki pod wskazany adres.

Stampler.pl
biuro@stampler.pl
ul. Szafirowa 8
31-232 Kraków
Infolinia: 600 089 340 (7:00-16:00)Kontakt Stampler: Stampler

Telefon: 600 089 34

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Pozostałe / Różne

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.