Your browser does not support JavaScript!

Apple iPhone 4s 32GB - 150 £,cen hurtowych.oryginalny i odblokowan

Imię kontaktowe: Adams Jigensha Region: Polska

Mamy najlepsze ceny na rynku dla iPhone 32GB - 4s. 150 £ (150GBP) cena hurtowa Minimalne zamówienie 3 jednostki, która jest sumą w wysokości £ 450 (450GBP), w tym opłat za dostawę Pochodzą one w oryginalnym pudełku ze wszystkimi akcesoriami.. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia każdego klienta o najwyższym standardzie obsługi klienta. Wszystko iphone sprzedawane przez naszą firmę nosi 1 rok gwarancji produkcji jabłek. Są to oryginalny Apple iPhone. Mogą być korzystanie z dowolną kartą SIM. Mamy również Apple iPhone 4g 32gb, £ 130 (130GBP) hurtowe price.Minimum rzędu 3 jednostki, która jest sumą £ 390 (390GBP). Dla iPada 2, cena hurtowa to 140 £ (140GBP), minimalne zamówienie 3 jednostki, która jest sumą £ 420 (420GBP).

Posiadamy również inne produkty jak: Blackberry, Sony Ericsson i inne.

Większe zamówienia z 10szt i powyżej przyciąga lepszą cenę.

Aby uzyskać więcej zapytań dla każdego produktu są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt z poniżej dane kontaktowe w razie zainteresowani z zamówieniem i adres wysyłki.

Nazwa i Siedziba:
CZY TYLKO
35 Devonia Road
LONDYN
N1 8JQ
No Firma 06170046
Zjednoczone Królestwo
E-mail: dolimited@blumail.org
Kontakt Adams Jigensha: Apple iPhone 4s 32GB - 150 £,cen hurtowych.oryginalny i odblokowan

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Telefony / Akcesoria

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.