Your browser does not support JavaScript!

IPHONE 4G 32GB BEZ SIMLOCKA, KOMPLET

Imię kontaktowe: Milena Fabiszak Region: Polska

Miejscowość: Poznan
Witam na mojej aukcji gdzie mam do sprzedania nowe w ogóle nie uzywane IPHONE APPLE 4G BLACK 32 GB Telefon ten posiada pelen komplet, posiada polskie menu oraz nie ma simlocka czyli pracuje na wszystkich kartach we wszystkich sieciach W sklad oferowanego zestawu wchodzi:- telefon IPHONE APPLE 4G 32GB - ladowarka sieciowa - kabel USB - zestaw sluchawkowy - bateria - oryginalne pudelko - instrukcja obslugi w jezyku polskim CENA WYWOLAWCZA ZA 1 TELEFON TO 1400ZL! NIE WYSYLAM ZA POBRANIEM!Kontakt Milena Fabiszak: IPHONE 4G 32GB BEZ SIMLOCKA, KOMPLET

Telefon: 514644275

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Telefony / Akcesoria

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.