Your browser does not support JavaScript!

Sprzedaz Samsung Galaxy Tab P7500 10,1 3G Tablet

Imię kontaktowe: kenan Region: Polska

Miejscowość: Brzesc Kujawski
zawartosc opakowania ============= 1 Samsung Galaxy Tab 10.1 3G Tablet 1 zasilacz sieciowy 1 akumulator litowo-jonowy 1 Kabel danych Czy jestes gotowy do pracy na tabletki i pozbyc sie netbook? Jest to mozliwe z Samsung Galaxy Tab P7500 10,1 3G Tablet za to ma ogromny ekran - 10.1 calowy ekran! Wow ... chcesz dowiedziec sie wiecej z tego ogromnego olbrzyma? Zalózmy, krok po kroku z tym nowym tablet.Inside Samsung pakietu, istnieje Samsung Galaxy Tab 10.1 3G Tablet i kilka urzadzen, w tym zasilacz, akumulator litowo-jonowy i kabel do transmisji danych GWARANCJA ================================= Dajemy 1 rok gwarancji na kazdy sprzedany produkt do naszych klientów, naszych produktów sa firmy klasa 1 przetestowane i zatwierdzone przez Global standardowych organizacji bezprzewodowej branz. Imie i nazwisko Mallory Kenan Kontakt E-mail: electronicsgadget1@hotmail.com Skype: mallory011 ICQ: 611157078Kontakt kenan: Sprzedaz Samsung Galaxy Tab P7500 10,1 3G Tablet

Telefon: E-mail: [od

*

*

*Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Telefony / Akcesoria

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.