Your browser does not support JavaScript!

Elite Nails – Piaseczno – sklep z tipsami

Imię kontaktowe: Elite Nails Region: Polska

Miejscowość: Piaseczno
Jesli chcesz zdobyc nowe umiejetnosci lub zawód zapraszam na szkolenie stylizacji paznokci. Szkolenia prowadzi utalentowana stylistka paznokci, instruktor zawodu, kosmetolog. Kursanci pracuja na naszych produktach. Produkty sa wliczone w cene szkolen. Zapewniamy wzorowo wyposazone stanowiska szkoleniowe, niezbedne akcesoria, materialy dydaktyczne oraz pomoc po ukonczeniu kursu . Zapewnimy Panstwu najbardziej profesjonalne przygotowanie do zawodu Stylisty Paznokci. Po ukonczonym kursie wydajemy certyfikaty w jezyku angielskim potwierdzajace uczestnictwo w szkoleniu. kontakt:tel. kom. 793 110 230 e mail: biuro@elite-nails.pl www.elite-nails.plKontakt Elite Nails: Elite Nails – Piaseczno – sklep z tipsami

Telefon: 793 110 230

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Zdrowie - Uroda

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.