Your browser does not support JavaScript!

kolonie językowe nad morzem w Mrzeżynie

Imię kontaktowe: Andrzej Region: Dolnośląskie

Miejscowość: Wałbrzych
Cena: 1390złBardzo atrakcyjne kolonie językowe (język angielski i niemiecki) w komfortowym ośrodku wypoczynkowym "PIRAMIDA" , posiadającym basen, oddalonym o 300 metrów od plaży i kąpieliska. Ośrodek dysponuje pokojami 3 i 4 osobowymi z łazienkami i balkonami, kilkoma świetlicami, kompleksem boisk sportowych. Zapewniamy pełne wyżywienie, opiekę pedagogiczną i medyczną oraz ratownika WOPR. Kolonie posiadają bogaty program rekreacyjny i językowy. Zajęcia językowe prowadzić będą doświadczeni lektorzy z Centrum Językowego CDO a Wrocławia. Szczegóły dotyczące kolonii dostępne są na naszej stronie internetowej - www.taniekolonie.republika.pl.
Wyjazdy na kolonie z miast : Wałbrzych, Wrocław, Rawicz, Leszno, Kościan, Poznań, Piła, Katowice, Gliwice, Opole.

Kontakt Andrzej: kolonie językowe nad morzem w Mrzeżynie

Telefon: 533-44-55-5

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Obozy / Kolonie

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.