Your browser does not support JavaScript!

Obóz narciarski SMYK 6-11 lat Zakopane - Poronin

Imię kontaktowe: Kogis Region: Małopolskie

Miejscowość: Zakopane
Cena: 1390złWasz obóz SMYK w kolejnej nowej odsłonie - zobaczcie czym zaskoczymy Was w tym sezonie! Mamy dla Was idealne miejsce na naukę szusowania po stokach. A oprócz przygody z nartami czeka na Was jeszcze mnóstwo innych, pasjonujących zajęć. Dla dzieci które skończyły 10 lat - możliwość wyboru opcji snowboardowej zamiast nart.

W CENIE OBOZU SĄ KARNETY NARCIARSKIE, WSZYSTKIE WSTĘPY I WYCIECZKI!

PROGRAM NARCIARSKI
►Grupa początkująca: Będziemy uczyć się jeździć w 4-godzinnych blokach zajęciowych, na bezpiecznych stokach, przeznaczonych dla początkujących, wyposażonych w odpowiednie wyciągi. Dla osób zupełnie początkujących program zawiera naukę takich umiejętności jak: chodzenie w nartach, podchodzenie pod górę, hamowanie. Dowiemy się jak bezpiecznie upadać. Nauczymy się zjeżdżać z górki, hamować nartami, skręcać, używać kijków i korzystać z wyciągów. Nasi instruktorzy pomogą w doborze i zakładaniu sprzętu. Osoby, które już próbowały jazdy na nartach, doszlifują swoje umiejętności tak, aby poradzić sobie na dużym stoku – potrenują jazdę na krawędziach, równoległe trzymanie nart podczas jazdy, właściwą postawę.
►Grupa zaawansowana: przeznaczona jest dla tych, którzy samodzielnie i bezpiecznie jeżdżą z dużych stoków trasami o średniej trudności i bez problemu korzystają z wyciągów. Grupa będzie jeździć w 4-godzinnych blokach zajęciowych na kilku wyciągach - do dyspozycji wyciągi kanapowe i orczykowe, zależnie od chęci i umiejętności uczestników oraz warunków pogodowych. Nauka jazdy freestyle - nauka ślizgów i skrętów, dla bardziej zaawansowanych również skoków, trików oraz stylu alpine (szybkie zjazdy na krawędziach nart).
Profesjonalne szkolenie, doskonalenie jazdy, zawody, mierzenie czasu zjazdu, korekta błędów, ćwiczenia stylów, szkolenie z zakresu bezpieczeństwa.
►Wszyscy odbędziemy profesjonalne treningi z instruktorami Polskiego Związku Narciarskiego, doświadczonymi w pracy z dziećmi i młodzieżą, będziemy doskonalić nabyte umiejętności, bawić się na stoku i przy okazji pilnie się uczyć. Chętni wezmą udział w mini - zawodach na zakończenie turnusu (będziemy mierzyć czas zjazdu).
►Z nami każdy będzie cieszył się ze swoich sukcesów, a nauka jazdy dostarczy mu wiele pozytywnych emocji.

PROGRAM UZUPEŁNIAJĄCY
Wycieczka do aquaparku. Największy w Polsce, termalny Aquapark bije na głowę nawet słowackie ośrodki. Suma powierzchni luster wody wynosi w nim 1.500 m2, a hala główna ma ponad 20 metrów wysokości. Od strony gór hala jest cała przeszklona i podziwiać stąd można Zakopane i w całej okazałości pasmo Giewontu. W hali znalazły się 3 baseny, rwąca rzeka i brodziki dla dzieci. Do basenów spłynąć będzie można pięcioma zjeżdżalniami. Najdłuższa i najwyższa ma wysokość długość 320 metrów! Basen zewnętrzny z czystą wodą termalną z ujęcia na Antałówce czynny jest cały rok. Można w nim pływać lub moczyć się na bąbelkujących kanapach, kontemplując pejzaż górski. Jeżeli to się nam znudzi, przez specjalną komorę cieplną wejdziemy do środka, gdzie rozłożeni w leczniczej wodzie będziemy robić to samo, tyle że przez wielką szybę. Rzucimy się w wir dzikiej rzeki lub popływamy w wielkim basenie, w którym jak wyspy rozrzucone są wanny z masażami wodnymi.
Wieczór regionalny z ogniskiem, pieczeniem kiełbasek i innych przysmaków! Poznamy legendy i opowieści z Podhala, dowiemy się prawdy o podhalańskich zbójcach. Wybierzemy najsprytniejszego Janosika i najmilszą Marynę!
Zwiedzanie Zakopanego. Zobaczymy Krupówki, Gubałówkę i ważne zabytki zakopiańskie, będzie możliwość zakupu pamiątek.
Snowtubing - bezpieczna odmiana zjazdów po śniegu na oponach - pontonach z uchwytami. Oponką nie da się kierować, więc szalona jazda za każdym razem nas zaskoczy! Opona skacze na boki, obraca się i kręci - do mety docieramy w najdziwniejszych pozycjach :)
Makieta Krainy Fantazji - razem stworzymy wielką makietę miasteczka z naszej wyobraźni. Z różnych materiałów, drewienek, pudełeczek, krepiny, szyszek i innych rzeczy powstanie wielkie fantastyczne miasto!
Rajd terenowy na orientację z porwaniem zbójeckim - zabawa w terenie z fabułą i niespodzianką. Tatrzańscy zbójcy są bardzo przebiegli i pomysłowi!
Wieczór kuglarstwa i sztuk cyrkowych, a także innych popisów i psikusów - poznamy ciekawe sztuczki, spróbujemy swoich sił w skakaniu na piłce na kiju, żonglerce i innych cyrkowych sztuczkach.
Wielkie zawody zjazdowe - czyli konkurs z bezpiecznym zjeżdżaniem na czym się da (sanki, jabłuszka, oponki, i inne).
Dyskoteka - prawdziwe szaleństwo przy muzyce, jaką kochacie! Tańce, hulanki i swawole!
Biała integracja – czyli gry i zabawy na śniegu, wspólnie lepienie igloo i śniegowych labiryntów, rzeźba w śniegu.
Sportowe co nieco - zabawy na powietrzu i w sali - turnieje, tory przeszkód, gry zespołowe.

więcej informacji na www.kogis.pl

Już dziś zarezerwuj odpowiedni termin!
Kontakt Kogis: Obóz narciarski SMYK 6-11 lat Zakopane - Poronin

Telefon: 501 612 823

*

*

*Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Obozy / Kolonie

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.