Your browser does not support JavaScript!

agroukrysi1 zaprasza

Imię kontaktowe: Krystyna Region: Zachodniopomorskie

Miejscowość: Wrześnica
Cena: 30złKochasz przyrodę ,spacery po rosie ,czyste powietrze i śpiew ptaków,zapraszam. Piękna okolica przy lesie ,domki pokoje ,16 miejsc noclegowych ,duży teren z bogatą przyrodą,owoce warzywa z własnej uprawy,kuchnia,stołówka do dyspozycji gości. Na terenie staw,gryl,ogniska,plac zabaw,duży sad owocowy ,jagody,maliny ,grzyby. Atrakcją gospodarstwa jest replika piramidy egipskiej z pozytywną energią,będzie to na pewno zdrowo i mile spędzony czas,serdecznie zapraszam od maja do września Krystyna.Kontakt Krystyna: agroukrysi1 zaprasza

Telefon: 693194328

*

*

*Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Wycieczki / Wczasy

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.