Your browser does not support JavaScript!

Urlop z prawem jazdy w uzdrowisku Iwonicz Zdrój

Imię kontaktowe: Pensjonat Amelia Region: Podkarpackie

Miejscowość: Iwonicz Zdrój
Zapraszamy do Pensjonatu Amelia na 12-dniowe wczasy z prawem jazdy kat. B. Już od kilku lat posiadamy doświadczenie w organizacji takich wczasów z prawem jazdy. Podczas tego kursu zdobywają Państwo umiejętności, a także wiedzę niezbędną aby stać się bezpiecznym uczestnikiem ruchu drogowego. Proponowane przez nas "Wczasy z prawem jazdy" to doskonały sposób na intensywną naukę jazdy, ale także możliwość skorzystania
z bogatej oferty uzdrowiska Iwonicz Zdrój. Zajęcia teoretyczne w formie wykładów prowadzone są na miejscu w pensjonacie, również jazdy rozpoczynają się spod budynku pensjonatu.
Dodatkowo w Pensjonacie każdy z kursantów ma możliwość korzystania z programu komputerowego bez ograniczeń czasowych. Dysponujemy pokojami 1,2, 3 osobowych. Każdy z oferowanych pokoi posiada pełny węzeł sanitarny, balkon, urządzenia multimedialne oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. Cena wczasów z prawem jazdy kat. B już od 2,670zł
W pensjonacie skorzystać można z sauny, bilarda, tenisa stołowego, biblioteki oraz wypożyczalni filmów DVD.
Więcej informacji na stronie http://pensjonatamelia.pl
Kontakt Pensjonat Amelia: Urlop z prawem jazdy w uzdrowisku Iwonicz Zdrój

Telefon: 134350130

*

*

*Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Wycieczki / Wczasy

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.