Your browser does not support JavaScript!

itf slovakiatour/danubius gastro

Imię kontaktowe: Hotel Galeria Region: Inne Kraje

Miejscowość: Slovakia
Wyjazd na targi na temat ITF Slovakiatour z gastronomią targów DANUBIUS GASTRO (19 do 22 01.2012) i nie wiem gdzie się zatrzymać?
Możemy pomóc!
Hotel Gallery położony jest w listę unikalnych budowli na świecie w 45 miejscach oferuje wygodne zakwaterowanie (35% zniżki) w atrakcyjnym budynku, awangardy z niezapomnianym widokiem na panoramę stolicy. Dogodnie zlokalizowany w pobliżu głównego dworca kolejowego. Bezpłatny parking, internet, internet w kawiarni i pokoje przydatności boksu. Konwencjonalne jedno, dwu, trzy i czteroosobowe pokoje z TV i osobna łazienka (z wanną i WC), niedrogi apartament z trzema tarasami lub piramidy medytacji do 9 osób. Śniadanie w formie bufetu w niskiej cenie. Możliwość prostego zamówienia telefoniczne. Więcej na www.hotelgallery.eu, info@hotelgallery.eu, 0917 632 452, 02 54.652.711
Kontakt Hotel Galeria: itf slovakiatour/danubius gastro

Telefon: 0944193131

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Wypoczynek za granicą

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.