Your browser does not support JavaScript!

Magiczne zakątki Grecji - Oferty Last Minute

Imię kontaktowe: Orbisan Region: Podkarpackie

Miejscowość: Tarnobrzeg
Magiczne zakątki Grecji - Oferty Last Minute

Jeśli marzysz o udanych wakacjach - skorzystaj z atrakcyjnej oferty wycieczek do Grecji Last Minute! Bogata oferta zawiera atrakcyjne promocje i gwarantuje prawdziwy relaks, bowiem każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród ofert mamy przygotowane wyjątkowe wycieczki na greckie wyspy:
- Kretę,
- Santorini,
- Rodos,
- Kos,
- Korfu,
- Zakynthos,
- Kefalonię,
- Thassos
oraz na greckie półwyspy:
- Chalkidiki
- Peloponez.
Posiadamy również szeroki wybór hoteli i apartamentów z wyżywieniem: all inclusive, śniadania lub 2 posiłki dziennie (śniadania i obiadokolacje) albo bez wyżywienia. Twoje wymarzone wakacje są na wyciągnięcie ręki.

Grecja jest krajem pełnym uroku, spokoju i ciepła. Zaskakuje zmiennością natury a zarazem czaruje swoim pięknem. Kraj ten oferuje znacznie więcej niż piękne plaże i piękne zabytki - fascynuje o każdej porze roku, a spędzony tu czas i poznani ludzie pozostają na długie lata w pamięci.

Zwiedzanie Grecji można rozłożyć na wiele podróży, ponieważ nie sposób za jednym razem zobaczyć wszystkiego co warto. Kraj ten leży (oprócz części kontynentalnej) na 160 wyspach, które rozciągają się od Morza Śródziemnego aż po Bałkany. Wiele zabytków łączących w sobie legendy daje świadectwo historii. Będąc w Grecji nie wypada nie odwiedzić takich miejsc jak Delfy, Mykeny lub Akropol. Z kolei Grecja stricte wypoczynkowa daje możliwość spacerowania po plażach ciągnących się wzdłuż krętej linii brzegowej lub plażach odludnych wysepek. Znajduje się też tutaj oczywiście wiele znanych kurortów. Kraj ten oferuje też wiele szlaków turystycznych, usytuowanych w górach w głębi kraju, które należą do czołówki europejskiej.

Dane kontaktowe:

Orbisan Polskie Biuro Podróży
Adres: Mickiewicza 16, 39-400 Tarnobrzeg
Telefon: 15 822 62 49, 15 822 96 60
Fax : 15 822 25 13
Adres e-mail: orbisan@wp.pl
www.orbisan.pl
www.orbisan.tbg.net.pl
Kontakt Orbisan: Magiczne zakątki Grecji - Oferty Last Minute

Telefon: 15 8226249

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Wypoczynek za granicą

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.