Your browser does not support JavaScript!

Słoneczne wybrzeża Bułgarii- Oferty Last Minute

Imię kontaktowe: Orbisan Region: Podkarpackie

Miejscowość: Tarnobrzeg
Jeżeli chcesz odpocząć od codziennej rutyny- skorzystaj z ofert jakie ma do zaoferowania malowniczy kraj jakim jest Bułgaria. Bogata oferta zawiera atrakcyjne promocje i gwarantuje prawdziwy relaks, bowiem każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród ofert mamy przygotowane wyjątkowe regiony:
- Złote Piaski
- Obzor
- Słoneczny Brzeg
- Sozopol
- Primorsko
Posiadamy również szeroki wybór hoteli i apartamentów z wyżywieniem: all inclusive, śniadania lub 2 posiłki dziennie (śniadania i obiadokolacje). Twoje wymarzone wakacje są na wyciągnięcie ręki.
Regiony turystyczne słynną z piaszczystych plaż uważanych za najpiękniejsze w Europie. Gęste lasy piniowe porastają malownicze zbocza i kryją w sobie liczne mineralne źródła. Wspaniałe hotele oferują wiele udogodnień dla dzieci jak i dorosłych. Przytulne restauracyjki i tawerny z widokiem na morze oferują znakomite bułgarskie dania i wina. Bułgaria zachwyca niepowtarzalną scenerią i tworzy idealne warunki, aby spędzić tam wakacjeKontakt Orbisan: Słoneczne wybrzeża Bułgarii- Oferty Last Minute

Telefon: 15 8226249

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Wypoczynek za granicą

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.