Your browser does not support JavaScript!

Tanie wakacje na Traveliada.pl

Imię kontaktowe: Traveliada.pl Region: Dolnośląskie

Miejscowość: wroclaw
Internetowe Biuro Podróży Traveliada.pl zaprasza na wakacje 2015. Oferujemy Państwu na naszej stronie internetowej rezerwację pełnej oferty wszystkich polskich organizatorów. Na www.traveliada.pl znajdziesz na pewno dla siebie najlepszą ofertę w najniższej cenie. U nas kupisz wczasy krajowe i zagraniczne, obozy dla dzieci i młodzieży, egzotyczne wyprawy, kursy językowe i wiele innych ciekawych ofert na spędzenie udanego wypoczynku. Nasi konsultanci pomogą Ci dokonać właściwego wyboru. Możesz do nas napisać na maila rezerwacje@traveliada.pl, a przyślemy Ci ofertę. Możesz zadzwonić na naszą infolinię 801 000 701 lub na numer 71 340 50 50 jeśli dzwonisz z telefonu komórkowego. Nasza biuro działa 7 dni w tygodniu od godz. 8.00 do 22.00. Na naszej stronie jest także dostępny czat dla klientów. Jeśli chcesz, odwiedź nasze biura stacjonarne we Wroclawiu, lub w Opolu (adresy na stronie www ). Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami jak najszybciej. Wakacje szybko mijają, a są tylko raz w roku! Spotkajmy się na wakacjach!
Biura we Wrocławiu:
Celtycka 6, 54-153 Wrocław
Kiełbaśnicza 25, 50-110 Wrocław
Oddział w Opolu - Niemodlińska 19/13, 45-710 Opole

Kontakt Traveliada.pl: Tanie wakacje na Traveliada.pl

Telefon: 713405050

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Wypoczynek za granicą

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.