Your browser does not support JavaScript!

Uczciwie pomniejszymy zapłatę podatków w firmie

Imię kontaktowe: isabel_angulo1 Region: Francja

Miejscowość: Vizcaya
Cena: 1000złPlanują Państwo zmniejszenie wysokich zobowiązań VAT (w tym PIT i CIT) w swojej firmie? Dzięki zakupom środków trwałych (oraz inwestycji) w naszej firmie posiadamy nadwyżkę, którą chętnie udostępnimy. Mamy szerokie PKD, firma aktywna ze stażem, kilkanaście zatrudnionych osób (tradycyjne przedsiębiorstwo) na potwierdzenie pełny wgląd do dokumentacji firmowej w celu weryfikacji, formalności od ręki, profesjonalnie, na najwyższym poziomie, dyskretnie, uczciwie z wymaganą dokumentacją i umowami, bez ŻADNYCH zaliczek i "pustych dokumentów"- zależy nam, aby nasza firma wykazała duży dochód niezbędny do uzyskania kredytu inwestycyjnego - dlatego wykonamy bezpłatnie usługę faktycznych prac zgodnie z naszym PKD, aby każda ze stron miała gwarancję uczciwości. Mamy ograniczone środki, więc decyzję podejmiemy według kolejności zgłoszeń. Szczegóły telefonicznie 7 dni w tygodniu, kom i korespondencyjnie.Kontakt isabel_angulo1: Uczciwie pomniejszymy zapłatę podatków w firmie

Telefon: 0656478390

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Biznesowe / Współpraca

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.