Your browser does not support JavaScript!

Lektor jezyka angielskiego lub niemieckiego- GOPLDAP

Imię kontaktowe: Centrum Jezykowe Com Bridge Region: Warmińsko-mazurskie

Miejscowość: Goldap
Centrum Jezykowe Com Bridge zatrudni lektora jezyka angielskiego i niemieckiego na terenie Goldap. Wymagania:- wyksztalcenie wyzsze magisterskie - doswiadczenie w pracy nauczyciela, lektora, korepetytora min. 3 lata - uprawnienia pedagogiczne Osoby zainteresowane wspólpraca z nasza szkola prosimy o przeslanie CV wraz ze skanami dokumentów potwierdzajacych wyksztalcenie i doswiadczenie na adres: biuro@combridge.com.pl , w temacie maila wpisujac: Lektor jezyka angielskiego lub niemieckiego- GOPLDAPKontakt Centrum Jezykowe Com Bridge: Lektor jezyka angielskiego lub niemieckiego- GOPLDAP

Telefon: E-mail: [od

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Edukacja / Korepetycje

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.